Назад к списку

Географи НУВГП відзначили Всесвітній день водних ресурсів


     22 березня 2019 року на кафедрі геології та гідрології ННІ ВГП з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів, яке в цьому році проходить під гаслом – «Вода для всіх», студенти 1-го курсу спеціальності 106 «Географія» також приєднались до відзначення цієї дати, ними було організовано фотовиставку зі стінгазетою під однойменною назвою. 


    У свою чергу, їхній куратор доцент кафедри геології та гідрології Гопчак Ігор Васильович провів виховну годину у вигляді лекції-екскурсії «Водні ресурси України їх охорона та відтворення» де студенти були ознайомленні з авторськими фотороботами свого куратора «Дельта Дунаю» та «Сіверський Донець – головна водна артерія сходу України». 

     Вода для всіх, або не залишаючи нікого! – гасло цьогорічного Дня води. 

     Це, насамперед, означає, що вода, як життєво важливий ресурс – право кожної людини, і не може бути перешкод ані національних, ані гендерних, ані інших у доступі до чистої питної води. 

    Раціональне використання води і захист навколишнього середовища відіграють особливу роль для життя на планеті. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних водних ресурсів є освіта людей у сфері гідрології, навколишнього середовища, екологічне виховання населення, а особливо підростаючого покоління.