Назад к списку

Візит вчених PIG-NRI та ІГН НАН України до НУВГП

 25-27.09.2018р. в НУВГП перебували вчені Польського геологічного інституту – національного дослідницького інституту PIG-NRI (Польща): Реґіна Крамарська, Барбара Слодковська та Кароль Зґлініцькі, а також вченні Інституту геологічних наук Національної академії наук України Олена Ремезова та Тетяна Охоліна з метою спільних геологічних досліджень покладів бурштину на Поліссі та участі в роботі ІІІ–го Міжнародного науково-практичного семінару: «Проблеми генезису, умови формування та освоєння покладів бурштину України та Польщі» 

 25.09.2018р. відбулися: робочі зустрічі гостей з дослідниками поліського бурштину на кафедрі геології та гідрології; ознайомлення із геологічною експозицією Рівненського краєзнавчого музею; спільні дослідження та опробування керну свердловин з палеогенових відкладів у Рівненській комплексній геологічній партії. 

 26.09.2018р. гості відвідали родовище бурштину «Володимирець Східний». 

 27.09.2018р. на кафедрі геології та гідрології відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар: «Проблеми генезису, умови формування та освоєння покладів бурштину України та Польщі» за участі студентів, що навчаються за освітніми програмами «Геологія», «Гірництво», «Конструктивна географія».