Назад к списку

ВИКЛАДАЧІ-ГЕОЛОГИ ННІ ВГП ПОБУВАЛИ В КРАКІВСЬКІЙ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНІЙ АКАДЕМІЇ

    21-22 квітня викладачі кафедри інженерної геології та гідрогеології ННІ ВГП Криницька Марія Василівна і Залеський Іван Іванович на запрошення польської сторони перебували у Гірничо-Металургійній Академії ім. Станіслава Сташиця (AGH) - провідному технічному університеті Польщі. 

    Наші викладачі ознайомились з Факультетом Геології, Геофізики та Oхорони Навколишнього Cередовища (WGGiOṨ), укладом навчального процесу, навчальними лабораторіями та їх обладнанням, обмінялися з польськими колегами досвідом викладацької діяльності та досліджень з наук про Землю, дидактичними і науковими матеріалами (статтями, книгами, ексклюзивними взірцями мінералів і гірських порід).

    Були зіставлені навчальні плани із спеціальностей «Науки про Землю», «Екологія», «Гірництво» за ступенем бакалавр. Досягнуто домовленості по обміну студентів на навчальні практики з інженерної геології та гідрогеології, а в перспективі - і на навчання за подвійними дипломами із зазначених спеціальностей.

     Викладачами і керівництвом WGGiOṨ висловлена готовність щодо обміну академічних викладачів (запрошений професор), реалізації спільних досліджень з бурштинової проблематики. Зокрема викладачі кафедри гідрогеології та інженерної геології та кафедри мінералогії, петрографії і геохімії AGH готові проводити лекції нашим студентам у НУВГП, з подальшим закріпленням матеріалу в обладнаних сучасними засобами лабораторіях Академії. Докладніше були розглянуті умови перебування студентів і викладачів за обміном у AGH і НУВГП в рамках угод про співпрацю, укладених в жовтні 2015 року.  

    Завдяки уважному ставленню польських колег prof. Natkaniec-Nowak Lucyna та prof. Kmiecik Ewa наші викладачі отримали незабутні позитивні враження від візиту в AGH та знайомства з визначними місцями м. Краків. 


В коридорах AGH


Мінерали в музеї AGH


  В лабораторії інженерної геології


В лабораторії гідрогеології


В музеї палеонтології


Вавельський замок - цікавий для інженерної геології, оскільки гармонійного поєднаний із скелястим ландшафтом