Назад к списку

«ВОДНІ ПЕРЕГОНИ» – СТОП! ІНФОПОРТАЛ GEO-RIVNE ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!

    Ось і завершились віртуальні «Водні перегони», які були приурочені до Всесвітнього дня водних ресурсів (Міжнародного дня води), що відзначався 22 березня 2021 року.Конкурс розпочався 22 лютого 2021 року і завершився 22 березня 2021 року о 24:00.
    За умовами конкурсу усі бажаючі мали змогу розмістити на facebook сторінка https://www.facebook.com/GEORIVNESOCIAL короткий запис про будь-який факт, що стосується води, водного об’єкту, водного господарства. 


 А далі учасники могли запрошувати своїх друзів і знайомих підтримувати свої записи – ставити «лайк». Кількість записів від однієї особи не обмежувалася. Навпаки – за найбільшу кількість записів існує окрема премія.

 Отже, настав час оголосити переможців! 

Перемога визначалося за кількістю «лайків» під записом станом на 22 березня 2021 року о 24:00.

 Переможці отримують винагороду 200, 100 або 50 грн. відповідно за І, ІІ та ІІІ місце. 

 Лідерам будуть вручені подарункові сертифікати на відповідну суму, які вони зможуть обміняти на корисні та необхідні саме їм товари в одній із торгівельних мереж. 

Відразу зазначимо, що серед тих, хто публікував записи в рамках віртуального конкурсу «Водні перегони», були і організатори та спонсори конкурсу – кафедра геології та гідрології Національного університету водного господарства та природокористування, а також адміністратори геопорталу geo-rivne.com. Не зважаючи на те, що їхні записи також набрали досить високу кількість «лайків», до числа переможців їх не включаємо з етичних міркувань. 

 Всього у віртуальних «Водних перегонах» зафіксовано 10 записів, які цілком відповідають умовам та тематиці конкурсу. Підсумки з визначенням переможців наведені у таблиці нижче. Вітаємо! 

Переможці «ВОДНИХ ПЕРЕГОНІВ»