Назад к списку

Профорієнтаційна робота в загальноосвітніх школах Костополя

    Викладачі кафедри геології та гідрології, ННІ ВГП, доценти Гопчак Ігор Васильович і Криницька Марія Василівна, та старший викладач Мельничук Григорій Вікторович, відповідно до наказу МОН України провели для випускників загальноосвітніх шкіл м. Костопіль I тур Всеукраїнської олімпіади з Математики та Історії України. Участь у олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до сертифікатів ЗНО та допоможе вступити до НУВГП на вибрані абітурієнтами спеціальності. 


    Викладачами було відвідано 6 шкіл, більше 100 учнів отримали від представників НУВГП інформацію про можливість навчання випускників в нашому виші за різними спеціальностями. Понад 90 учнів виявили бажання і прийняли участь в олімпіаді. 

    В ході зустрічі відбувся цікавий діалог і приємне спілкування з випускниками та керівництвом загальноосвітньої школи № 4, де учні проходять навчання з географічним ухилом, діє географічний гурток, ми мали можливість поспілкуватись не лише з випускниками, а й з учнями 10 і 9 класів, які вибрали географію, як профільний предмет. Вони з великим захопленням сприйняли інформацію про те, що в НУВГП відкриті і успішно розвиваються нові спеціальність 103 «Науки про Землю» та 106 «Географія».