Назад к списку

Зустріч студентів НУВГП і підприємців на презентації довідника «Бурштин Полісся»

      

    14 лютого о 10-00 год. в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч студентів ННІ водного господарства та природо- облаштування та технічного коледжу НУВГП з керівниками групи компаній Amber-Galbin на презентації довідника «Бурштин Полісся». В заході взяло участь близька 30 осіб. Захід був анонсований на Громадському телебаченні  і освічений в соціальних мережах.     


      Довідник «Бурштин Полісся» написаний для студентів вченими кафедри геології та гідрології Національного університету водного господарства та природокористування В.Г. Мельничуком і М.В. Криницькою В ньому синтезовано всебічну інформацію про поліський бурштин як коштовний камінь і унікальну корисну копалину. Довідник останнім часом став актуальним і для надрокористувачів у звʼязку з тим, що на Поліссі з прийняттям нового закону про бурштин поширились геологічне вивчення і дослідний видобуток бурштину законними методами, що прийшли на зміну несанкціонованому, злодійському надрокористуванню. 

     Геологи і керівники групи компаній Amber-Gallbin презентували студентам сучасний стан і перспективи розвитку своїх підприємств і бурштинової галузі в нашому краї, ознайомили з видобутими ними унікальними взірцями бурштину, наголосили про свої потреби у фахівцях з геології та охорони довкілля, мотивуючи тим студентів до навчання і наукових досліджень.

    У відповідях на запитання студентів йшлося, що з одного родовища можна видобути бурштину на 100 млн. доларів, розповідалось в чому його цінність і чому м. Рівне, а не м. Гданськ у Польщі, має бути «бурштиновою столицею Європи». 


Висловлюємо вдячність працівникам бібліотеки за організацію зустрічі !!!!